headerphoto
Διαφήμιση
3 συνδυασμοί και 44 υποψήφιοι για την κοινότητα της Ναυπάκτου PDF Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 15 Μάιος 2019 17:07

 

https://4.bp.blogspot.com/-gDf7lSwfnEg/XNu_QyLZqOI/AAAAAAAAG5k/naiJFSV1DTgP0YB00GlaTmBsnN7JjLo1wCLcBGAs/s1600/nafpaktia-tsousis%2B081.jpg

 

 Τρία ψηφοδέλτια κατατέθηκαν για τη δημοτική κοινότητα της Ναυπάκτου, τα οποία θα διεκδικήσουν τις ψήφους των δημοτών της πόλης, του κέντρου με λίγα λόγια του παλιού Καποδιστριακού δήμου. Πρόκειται για ένα παραταξιακό ψηφοδέλτιο, αυτό της Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης Ναυπακτίας, και δύο ακόμα με την ταμπέλα του «ανεξάρτητου», τα οποία απαρτίζονται στο σύνολό τους από ανθρώπους της πόλης, από όλη τη γκάμα σχεδόν των επαγγελματικών χώρων. Συνολικά περιλαμβάνουν 44 άτομα, 11 για την ΑΔΚΝ, 17 για την «Αύρα Δημιουργίας» και 16 για την «Όμορφη πόλη».
 
Αναλυτικά είναι τα εξής: 
 
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ»
1. Βαρελάς Γιώργος του Κωνσταντίνου
2. Ζησιμοπούλου Ελένη (Ελίνα) του Κωνσταντίνου
3. Καραγεώργος Ιωάννης του Δημητρίου
4. Κατσούρη Αλεξάνδρα του Γεωργίου
5. Κουβέλης Κώσταντίνος του Ιωάννη
6. Κουτσογιάννης Γεώργιος του Δημητρίου
7. Παναγιωτόπουλος Παύλος  του Δήμου
8. Ταραμπίκου Βασιλική  του Γεωργίου
9. Τηλιγάδα Αφροδίτη του Λάμπρου
10. Τριανταφύλλου Μάρκος  του Σταύρου
11. Υφαντής Γεώργιος του Ιωάννη
 
 
«ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ-ΑΥΡΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»
1. ΑΔΡΑΣΚΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ
3. ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΑΝΤΙΟΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
7. ΓΛΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
8. ΓΕΡΑΚΙΑΝΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ του  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9. ΔΡΟΣΟΥ  ΜΑΡΙΑ  του  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
10. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ  του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΑΖΑΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΚΑΚΚΟΥ  ΑΣΠΑΣΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΟΚΟΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΚΟΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΣΚΑΠΕΤΗ  ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
17. ΣΦΗΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
 
 
«ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ-ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ»
1.       ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.       ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3.       ΓΟΥΡΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4.       ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5.       ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
6.       ΚΙΜΙΝΟΥΛΑΚΗ ΠΛΟΥΜΗ ΜΥΡΤΩ
7.       ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8.       ΚΟΥΣΑΡΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΝΕΚΤΑΡΙΑ)
9.       ΚΩΤΑΝΤΟΥΛΑ ΖΩΗ
10.   ΛΟΜΒΑΡΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11.   ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12.   ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
13.   ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
14.   ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15.   ΤΖΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16.   ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 
 
Διαφήμιση